| EN | RUS |    
     
  Meniu  
    Naujienos
    Apie veislę
    Mūsų šunys
    Parodos
    Šuniukai
    Galerija
    Straipsniai
    Nuorodos
    Kontaktai
Foto

Author: Mindaugas

 
     
 
     
  Naujienos : Į Lenkiją per Ryga   Jevgenija |16 November 2009 | Žiūrėjo: 1208  
Šį savaitgalį prasukome 2000km ir iš 48valandų net 29 praleidome kelyje.
Ankstyva šeštadienio rytą išvykome į lauko bandymus Latvijoje. Jie vyko Jūrmalos pakraštyje esančiame miške. Dalyvavo 9 šunys. Torė pirmą kartą ėjo jai nepažįstamų elnio kraujo pėdsaku ir užsidirbo dar vieną diplomą. Nustebino teisėjas vertinusias paklusnumą. Už šią užduotį surinko maksimalų taškų skaičių. Latviškos lauko bandymų taisyklės, smarkiai skiriasi nuo lietuviškųjų. Ypač keista, kad ten nevertina šuns reakcijos į šūvį. Taip pat ten 9 dalyviams buvo padėti tik trys pėdsakai, o be to, jie buvo daryti tą patį rytą... dar kaimynai nuvertina darbą su pavadžiu, taip dirbantis kraujasekys pretenduoja į ne aukštesnį nei II laipsnio diplomą, o dirbant be pavadžio privalomas anonsavimas. Bandymuose dirbo tik viena komisija iš trijų teisėjų (moterų!), todėl diplomai buvo išdalinti jau sutemus, beje buvo ir prizų. Kompanija pasitaikė smagi, net nepastebėjome, kaip praėjo diena. Visi dalyviai ir jų augintojai buvo draugiški ir linksmai nusiteikę. Įteikimo sulaukė visi išskyrus vieną, kuris negavo diplomo ir buvo paleistas namo iškart, be eilės atidavus įvertinimo kortelę ir dovanėlę. Apsikeitėm kontaktais, nusifotografavom atminimui,atsisveikinom ir pajudėjom Lenkijos link.
Į Lenkiją per RygaĮ Lenkiją per Ryga
Kelionė laukė tolima. Nuo Jūrmalos iki Kielcės beveik 13 val. kelio. Važiuodami per Lietuvą užsukome kavos pas Torės draugo (baseto) Rapolo šeimininkus. Pailsėjome, paplepėjome prie kavos puodelio, paniurkėm "ruoniuką" Rapoliuką, gavome palinkėjimus ir išvykome toliau. Iki Kielcės vykome „non stop“ režimu. Valgėm ir gėrėm tiesiog pakeliui, stojome tik trumpam pasikeisti vietomis, o mūsų „žvaigždė“ visą kelią net nepakėlė galvos.
Kielcėje mus nustebino labai erdvūs, šilti ir gerai apšviesti parodų rūmai. Ringai dideli, vietos narvams ir praėjimams pakankamai, matėm net įrengtą specialų šunų tualetą. Tiesa prekyba, kaip tarptautinei parodai tikrai labai negausi. Bet vistiek radom mielą rankų darbo basetuko figūrėlę.
Ringai prasidėjo laiku. Basetams atstovavo 19 dalyvių. Torė dalyvavo čempionų klasėje ir gavo jau 4 lenkišką CWC bei tapo Lenkijos čempione Į Lenkiją per Ryga Į Lenkiją per Ryga
Daugiau mums ir nereikėjo. Surinkome narvą ir vėl iškeliavome, šį kartą jau namo. Tačiau negalėjome aplenkt Dudi Dog?s veislyno. Taigi, užsukome ir į Bialystoką. Ten mus pasitiko visas kiemas lojančių šunų, bei šiltas maistas ir smagūs pokalbiai. Jie padėjo išsiųsti (tiesiog patys užpildė) prašymą Lenkijos čempionui gauti. O Torė tuo tarpu žaidė su Charliu. Na ir žinoma nepraleidome progos išbučiuoti ir leistis būt išlaižytiems mažylių basetukų, - nors mažyliai jau smarkai paaugę nuo mūsų paskutinio apsilankymo. Pasisvečiavom porą valandų ir vėl sėdome į mašiną. Čia buvo, ko gero, sunkiausia kelionės dalis. Namus pasiekėme tik ankstyvą pirmadienio rytą. Pavargę ir laimingi.
Nuostabus, bet varginantis savaitgalis baigėsi. Džiaugiamės gautu diplomu ir naujuoju Lenkijos čempiono titulu bei susitikimu su draugais. Ir žinoma labai didžiuojamės mūsų Tore.
     
     
     
Į viršų
 
   
   
Copyright by www.basset-hound.lt  
Įvertinkite šią svetainę Surask.lt sistemoje
created&designed by www.bloodhound.lt