| EN | RUS |    
     
  Meniu  
    Naujienos
    Apie veislę
    Mūsų šunys
    Parodos
    Šuniukai
    Galerija
    Straipsniai
    Nuorodos
    Kontaktai
Foto

Author: Mindaugas

 
     
 
     
  Naujienos : Apsilankymas kaimyninėje sostinėje   Jevgenija |23 November 2009 | Žiūrėjo: 1015  
Šį savaitgalį aplankėme ne tolimą, bet ganėtinai egzotišką šalį – Baltarusiją.
Įdomumas prasidėjo jau pasiekus pasienį. Tik privažiavus Baltarusijos ribą, pasitiko pasienietė su „kariška fufaika“ (šimtasiūlė). Veterinarinę kontrolę praėjom per banką, bet neišimat Torės iš mašinos... ir labai greit. O va patiems teko pavargti su popieriais, jų pildymais, ir palakstyti su jais nuo langelio iki langelio. Šunį liepė deklaruot kaip kokį krovinį. Bet iš esmės prasisukom labai greitai, vos per valandą.
Kelionė iki sostinės neužtruko. Keliai, priešingai nei tikėjomes, puikūs. Tiesa su kaikuriomis kelio nuorodomis sunkiau. Į parodos vietą nebuvo jokių nuorodų ar ženklų, tad ją tiesiog „prašokome“. Bet pasivažinėję keliolika lilometrų iki apsisukimų, pagaliau pataikėm į vietą. Nustebom pamatę parkingą, kuris jokiais būdais negalėjo sutalpinti tarptautinės parodos dalyvių automobilių, bet tai tik „žiedeliai“.
Paroda vyko sporto komplekse „Uruče“ - kuris pasirodė esąs avarinės būklės, tarybinių laikų palikimas. Su išdaužtais ir apsamanojusiais stiklais, su nenusakomos medžiagos (gumine?) grindų danga ir susigarankščiavusio linoleumo mozaikos ringais. Kilimai buvo patiesti ne per ringo perimetrą, o maksimum iš 2 pusių, bet ši prabanga basetams kliuvo tik sekmadienį. Šeštadienį kilimas buvo tik vienam ringo krašte, o kitame krašte kapsėjo vanduo nuo lubų. Tualetai parodoje buvo net keli, nenusakomi... Su pastoviai tekančiu karštu vandeniu, nes čiaupas neužsisuka, su klozetais dydžio kaip vaikų darželyje, iki pusės įmūrytais į grindis viename ir su skylėmis grindyse kitame, beje be jokių durų. Ką jau kalbėt apie rankšluosčių bei tualetinio popieriaus buvimą... Dar buvo bufetas, kur į kainą neįtraukti vienkartiniai indai, už juos tenka mokėti atskirai.
Nežiūrint nevykusios vietos, organizaciniai dalykai buvo sutvarkyti puikiai. Be eilės gavome dalyvio numeriukus ir katalogą 2 dienom. O ir Baltarusijos čempiono diplomą išrašė iškarto po ringų, nelaukiant parodos pabaigos.
Apsistoję buvome pas gimines Minsko centre. Ir nors tai 12km. nuo parodos, bet suradome greitai ir nepasiklydom. Apsilankėme centrinėje turgavietėje, kurios aikštėje yra įdomios bronzinės figūros, tad nutarėm sekmadienį ryte būtinai nueiti ten su Tore pasifotografuoti. Taip ir padarėme. Statulos tokios tikroviškos, kad mūsų čempionė niekaip nenorėjo prieiti prie damos šuniuko ir vis šiaušė keterą Apsilankymas kaimyninėje sostinėje, o aplink žirgą lakstė kviesdama jį žaisti Apsilankymas kaimyninėje sostinėje. Dar jai paliko įspūdį Minsko balandžiai Apsilankymas kaimyninėje sostinėje. Baltarusai, labai draugiški žmonės. Per fotosesiją mus užkalbino nevienas praeivis, o kai fotografavomės su „saulėgrąžų bobute“ viena moterytė palikusi savo tašes su pirkiniais siūlėsi padėti užkelt Torę ant statulos Apsilankymas kaimyninėje sostinėje. smile
Žodžiu įdomi toji šiuolaikinė Baltarusija. Ji talpina savyje ir užmirštą seną Apsilankymas kaimyninėje sostinėje ir dar nematytą naują. Pvz.: plokščius šviesoforus su likusių sekundžių parodymais vietoje geltonos spalvos Apsilankymas kaimyninėje sostinėje. Yra metro ir tramvajai, ir... gyvos eilės prie mikriko smile, parduotuvės kur vietinė degtinė kainuoja 6 litus, o pusė litro martinio netoli 50.
Bet svarbiausias šios kelionės tikslas įvykdytas, - Torė tapo Baltarusijos čempione!
     
     
     
Į viršų
 
   
   
Copyright by www.basset-hound.lt  
Įvertinkite šią svetainę Surask.lt sistemoje
created&designed by www.bloodhound.lt